27 Kasım 2011

Ben de Mimlendim:))


MİM: Blogunuzu Çevrenizle Paylaşıyor musunuz?


Sevgili ssdesignbutik beni mimlemiş.
Biraz gecikmeli olarak cevaplıyorum. 

1.Blogunuzu tüm eş dost çevrenize söylediniz mi?
Evet herkesin haberi var. Olmaması için sebep yok:)


2. Blogunuzu ilerde çoluk çocuğa karışınca çocuğunuza gösterecek misiniz?  
Çocuğum yok, yeğenlerim bakar...
 
3.Bloğunuzu sevgiliniz/eşiniz biliyor mu? 
Elbette biliyor eşim. Destekliyor, eleştiriyor bazen:)

Bende son yorumları bırakan
arkadaşlarımı mimliyorum, çok kısacık zorlanmazsınız umarım:)

Herkese sevgiler...


Pin It

7 yorum:

 1. Gelibolu17'nin hazırladığı "Çay,Kahve Bahane" etkinliğine 30 KASIM-14 ARALIK tarihleri arasında http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ yani ben ev sahibeliği yapacağım... Bildiğiniz gibi çay kahve bahanedir çoğu zaman,dostlarla,arkadaşlarla,dertleşmek,görüşmek için.bir çoğumuz sevdiğimiz bir arkadaşımıza ziyarete giderken "hadi çayı koy" geliyorum diye gideriz,yada müsaitsen "sabah kahvesine geleceğim" deriz... Çünkü o sohbet muhabbet kuru kuruya olmaz,tamam tatlı dil güler yüzde gereklidir,hatta suratı sirke satan bir ev sahibi size bal baklavada ikram etse orda çok kalmak istemezsiniz öyle değilmi,ordan ayrılmak için sabırsızlanırsınız.... “Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse misafirine ikram etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse akrabasına iyilik etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse ya faydalı söz söylesin veya sussun!” Muhammed Mustafa (s.a.v) Ve yukarıdaki güzel hadis-i şerifi sizlerle paylaşıp,evlerinize gelen misafirlerinize,eşinize,çocuklarınıza,yada bu dünya hanesinde en güzel misafir benim deyipte kendiniz için hazırlamış olduğunuz birbirinden güzel tariflerinizi,ikramlarınızı sayfalarınızdan almaya geleceğiz :) Tariflerinize "çay,kahve bahane" etkinliği için yeşil mutfak (Özlem) a gönderiyorum yazıp bana haber verirseniz,büyük bir zevkle gelip tariflerinizi alıp http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ adresimde yayınlayacağım Son olarak arkadaşlar,her zamanki gibi etkinliğimize herkes davetlidir,(lütfen davetiye götüremediğimiz arkadaşlarımız kırılmasınlar)

  YanıtlaSil
 2. siz mi alırsınız, ben mi uygun gördüğüm bir tarifi göndereyim. ben genelde internetten buluyorum, tarifleri ve belirtirtiyorum hangi siteden aldığımı. ama 1-2 tane var sitelerden almadığım, eş-dost tarifleri:)) sizden haber bekliyorum, ona göre bir yol izleriz.
  teşekkürler
  sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Ciğerim dağıldım bu ara ne olur affet anam ağlamış durumda son yazımı okursan anlarsın şimdilik öpsem yalasam yutsam .)

  YanıtlaSil
 4. Bloğunu keşfettiğime sevindim canım..
  Takibindeyim
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 5. Hayat Cafe Tarifleri, teşekkürler. son günlerde herhangi birşey yapamadığım blogumu:( ama birkaç güne kadar hızlı bir dönüş yapacağım:)
  hoşgeldiniz

  sevgiler

  YanıtlaSil
 6. Küsmedin değil mi bacım
  yarışmaların yorumlarını say ofise git öldüm bebeğim ya .(

  YanıtlaSil
 7. yok sevgili edicim ne küsmesi, olur mu öyle şey. tahmin ediyorum senin yoğunluğunu. daha önce bana biri göndermişti ben de yoğunluktan ilgilenememiştim. gereklimi şu mim olayı, gereksiz mi onuda anlamış değilim, göndermişler yaptım, birilerine gönderirken inan ben de zorlandım. çünkü herkesi kendim gibi zannediyorum. çünkü ben de yoğunum bu aralar:))
  öpüyorum canım, dert etme... ben unuttum gitti:))
  öpüyorum seni...

  YanıtlaSil

yorumlarınız cevapsız kalmaz.
♡ sevgiyle kalın ♡


nagehan kadıoğlu öge
asortik

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...