23 Kasım 2011

Hayat Bu...

Çok yoğunum, hiçbirşey yapamadığım gibi yayınlayamıyorum da doğal olarak. Aslında bir sürü yarım işim var onları bile tamamlamaya zamanım yok:) Ya da tembellik ediyorum, bilemiyorum...
Dün akşam kız kıza yeni açılan FSM'deki Leman Kültür'e gittik. 
Birşeyler yedik içtik hadi üstüne birer kahve iyi gider diye düşünerek orta kahvelerimizi söyledik. Kahveleri getiren "Sade kahveler sizin miydi" diye sordu, hayır "Biz dört orta kahve istemiştik" dedik.
Götürdü. Aradan iki dakika geçmeden buz gibi olmuş, aynı kahveleri tekrar getirdi. (Biz de yedik çünkü, çoktan öyle birşey yapabileceklerinin sohbetini yapmıştık kendi aramızda). Geri götürüp üçüncüde nihayet orta ve sıcacık kahvelerimizi getirdiler. Bir diğeride menüde istenenle adisyona yansıyan fiyat karmaşasıydı. Bizim tadımız kahve olayında çoktan kaçmıştı. Mekan olarak tabiki. Çalışanların serviste yaptıkları yanlışlar bizim tadımızı kaçıramaz...
Tiyatronun aralığındaki Leman Kültür ufaktı, sıkış tepişti ama yine ben orayı daha çok sevmişim, yeni yere gidince onu anladım. Geniş, ferah ama memnun kalmadık. Güzel şeyler yazmayı umuyordum ama olmadı. Tekrar gider miyim, daha güzel şeyler yazmak gelir mi içimden bilmiyorum. Bırakılan anı defterine hiç hoş olmayan yaşadıklarımızı yazarak ayrıldık.


***
bloglarda tesadüfen gördüm, asosh1'in minik kızı vefat etmiş. Fotoğraflarına baktım, çok  güzel bir bebekmiş. Melek oldu sanırım artık... Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun minik Yağmur Naz'ın. Annesi, babası ve tüm yakınlarına sonsuz sabır ve başsağlığı diliyorum.


***
Hepiniz sevgiyle kalın, hoşçakalın:))

3 yorum:

 1. evet...tıpkı dediğin gibi: hayat bu...

  YanıtlaSil
 2. merhabalar:)
  ne hoşş ne cici bir sayfa bu böyylee:)
  samimi ve içten paylaşımlarınıza hayran kaldım...
  seve seve izleyiciniz oldum hemen...
  bende sizi bekliyorum sayfama...
  kucak dolusu sevgilerimle..
  :)

  YanıtlaSil
 3. birtutamkekik hoşgeldiniz, safalar getirdiniz.
  güzel sözleriniz için çok çok teşekkür ederim.
  her zaman beklerim:)
  sevgiler

  asortik

  YanıtlaSil

♡ sevgiyle kalın ♡

nagehan kadıoğlu öge
asortik