19 Ekim 2015

Gastro Akademi'de Bir Gün...

Gastro Akademi; endüstriyel mutfak ekipmanları ile yiyecek içecek sektörlerinde hizmet ve yetenek sürdürülebilirliği kavramlarının temellerini sağlamştırmak adına kurulmuş olan bir eğitim mutfağıdır. Kök yapılanmasını Bursa'da tamamlamış olan Gastro Akademi; 25 yılı aşkın süredir gastronomi ve endüstriyel yemek sektöründe otel ve restoran ekipmanları satış, proje taahhüt, satış sonrası yetkili servis destek ağı ile hizmet veren deneyimli bir ekip tarafından koordine edilmektedir.
Aynı zamanda teknik servis bakım, tamir eğitim programları ile sektörde kalifiye ara eleman yetiştirme çözümleri sunmaktadır. 

Akademi Ciddi İş'tir.
Biz hayallerimizi gerçekleştirdik. Şimdi sıra sizinkilerde.
Başarılı insanlar, doğru zamanda doğru karar verebilenlerdir.

Gastro Akademi, yiyecek içecek sektörüne fayda ve farkındalık oluşturmak üzere kurulmuş Bursa'nın ilk ve tek Profesyonel Aşçılık Akademisidir.
Daha fazla bilgiyi www.gastroakademi.com ve
http://www.hakansogutma.com
'dan alabilirsiniz.

Bülent Bey'den görsel şölen:))
Yemek yapmak için ihtiyaç duyulan malzemelerin yanında; mutfak kuralları ile gıdanın püf noktalarını harmanlayarak ruhunuzun mutfak rengini yansıtabileceğiniz, lezzetli sunumlar hazırlayabileceğimiz bir programa katıldık Gastro Akademi'de. 
Bildiğimi zannettiğim ne çok bilmediğim varmış. Hepsini öğrenmeye çalıştım Gastro Akademi'nin neşeli, becerikli şefi Bülent Bey sayesinde. Çok çeşitli eğitimlerin yapıldğı Gastro Akademi'de biz Bursalı Bloggerlar olarak o gün "Et pişirme teknikleri"ni işledik. Ve tabiki görsel şölene dönüşen pişirme aşamalarını, yapılışını gördüğümüz lokum gibi etleri de yedik:) Test ettik onayladık, muhteşemdi:)Çok keyifli, çok neşeli geçti günümüz:)

Et pişirme teknikleriyle ilgili öğrendiğim hiçbirşeyi yazmadım farkındaysanız gidip yerinde görmenizi ve verilen eğitimlere bizzat katılmanızı öneririm.

Etkinlik için, çok güzel ağırlanidığımız için, çok iyi pişirilmiş etler için Gastro Akademi ve ekibine çok, çok teşekkürler.

Etkinliğe katılılan uzun zamandan beri göremediğim canım arkadaşlarıma da sevgilerimi gönderiyorum:))

Sizlere de mutlu bir gün ve bir hafta diliyorum...

Sevgiler
2 yorum:

  1. Çok çeşitli alanlarda çok güzel eğitimler var artık mutfak alanında. Gastro Akademi adını hiç duymamıştım, öğrenmiş oldum...

    YanıtlaSil
  2. bende hiç duymamıştım.ne güzel kareler ama şuan hissettiğim tek şey açlık bakınca ne kadar acıktığımı anladım:))

    YanıtlaSil

♡ sevgiyle kalın ♡

nagehan kadıoğlu öge
asortik